Autolakovna K&N Auto s.r.o.

Náš příběh

Příběh našeho autoservisu a autolakovny K&N Auto s.r.o. se začal psát před více než 15 lety v malé garáži poblíž Velkých Popovic. Leoš Němeček, zakladatel K&N Auto s.r.o., který se o auta zajímal už od dětství, doma ve své garáži opravoval auta svým přátelům a známým. Ti byli s jeho prací tak spokojeni, že ho doporučovali dál, zákazníků přibývalo a z garáže u Němečků se postupem času stal plnohodnotný servis.

Koníček se proměnil v práci na plný úvazek, do firmy se zapojili další členové rodiny i blízcí přátelé a v současné době má servis 3 zaměstnance. Stále si ale drží svou rodinnou atmosféru. Největší prioritou celého týmu je lidský přístup, klienti tak vědí, že se vždy na všem dá domluvit. Servis sváží od klientů auta na opravu a poté jim je opět vozí zpět, aby klientům ušetřil starosti s přepravou. Samozřejmostí je také fotodokumentace celého procesu servisu, aby majitel auta vždy přesně věděl, které díly byly opravovány nebo vyměněny a jakým způsobem celá oprava proběhla. Proto se už léta mnozí z nich rádi vracejí.

Nově vybavený servis fungoval od začátku skvěle, spokojení zákazníci přibývali, přesto tomu něco chybělo. Tím něčím byla kvalitní autolakovna. Okolní lakovny buď nesplňovaly požadavky na kvalitu práce nebo nebyly dostupné, a tak jsme se rozhodli pronajmout nové prostory. Vybavili jsme je nejmodernějšími přístroji a k našemu autoservisu jsme otevřeli ještě autolakovnu! To nám umožňuje mít naprostou kontrolu nad kvalitou kompletního servisu automobilů včetně lakování. Autolakovna má momentálně 4 zaměstnance a bez obav se zvládne v jednom měsíci postarat až o 150 vozů.

Autolakovna je vybavena značkovými pistolemi SATA a kvalitními barvami značky Sikkens, k prvotřídnímu vybavení patří bezpochyby i lakýrnický box a pec Rowley. Lakovna je držitelem certifikátu LKQ, který potvrzuje, že používáme schválené technologie. Nenalakujeme vám tu jen auto, ale prakticky cokoliv, co přivezete (od automobilu až po zahradní sekačku).

Tým K&N Auto s.r.o. se už těší na Vaši návštěvu!

LKQ certifikát autolakovna KN auto s.r.o.

Čím se zabýváme?

Autolakovna

V naší nově vybavené autolakovně nalakujeme vše od osobních automobilů, přes užitkové a off-road vozy, až po motocykly. Lakujeme jak celé vozy, tak jednotlivé díly. V případě, že máte jakýkoliv speciální požadavek, rádi ho pro Vás zrealizujeme. Jsme schopni nalakovat cokoliv k nám přinesete.

Autoservis

V naší nabídce naleznete veškeré opravy motorových a dodávkových vozidel všech značek. Specializujeme se na všechny druhy oprav od diagnostiky, přes proplach automatických převodovek, až po běžný servis a klempířské práce. Klientům se věnujeme individuálně a vždy se pro ně snažíme najít nejvhodnější řešení.

Pneuservis

Specializujeme se na přezouvání osobních, lehkých nákladních a off-road vozidel. Po přezutí je možné druhou sadu pneumatik uložit v našem skladu, takže Vám odpadají starosti s uskladněním. Pokud jsou Vaše pneumatiky na konci své životnosti, s radostí Vám poradíme s výběrem nových, které rovnou objednáme, takže se nemusíte o nic starat, vše vyřídíme za Vás. ​

Klimatizace

Pokud Vaše klimatizace nefunguje správně, doporučujeme doplnění. Tento úkon provádíme na počkání, včetně překontrolování těsnosti celého systému. V případě, že klimatizace zapáchá, provedeme dezinfekci klimatizace. V případě, že nepomůže doplnění chladiva klimatizace ani běžný servis, provedeme opravu.


Máte potíže s Vaším vozem?

Navštivte náš autoservis. Provádíme komplexní služby pro motoristy od mechanických, pneuservisních a karosářských prací, až po auto-elektroniku a moderní diagnostiku. Opravujeme vozy všech značek. Provádíme také mytí a čištění vozidel. Navíc Vaše vozidlo zcela připravíme na STK a když budete chtít, rádi ji za Vás vyřídíme.

Chcete se nás na něco zeptat?

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat pomocí našeho kontaktního formuláře, nebo nám rovnou zavolejte, rádi Vám poradíme.

Přesunout se na začátek